Обмін та повернення

Звертаємо Вашу увагу, що товари, придбані в інтернет магазині Українські Конструкції, приймаються до повернення тільки в інтернет магазині.


Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам Закон про захист прав споживача.


Щоб мати змогу обміняти або повернути товар, будь ласка, переконайтеся в наступному:

• товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережено всі ярлики, захисні плівки, збережено заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)


Як можна зробити обмін або повернення товару


Обміняти або повернути товар можна заповнивши, написавши нам на пошту gardi1516@gmail.com. У листі просимо Вас докладно вказати, або який дефект містить товар, що повертається. Протягом одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації, варіанта доставки товару, що повертається, та інших питань. Гроші повертаються покупцю протягом 7 днів із моменту отримання нами товару.


Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з асортименту, що є у нас, з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші, у розмірі вартості поверненого товару.


Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном, доставкою та поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), всі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин Українські Конструкції.

У вас залишились запитання?
Наш менеджер передзвонить вам та відповість на ваші запитання та допоможе з вибором меблів з ротангу..
Запитати менеджера
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Безкоштовна лінія
Київ та Київська область
050 516 68 02