Гарантія та сервіс

Гарантія 


Однією з важливих складових роботи нашого інтернет-магазину є те, що товари, що продаються, сертифіковані і забезпечені фірмовою гарантією. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб покупки в нашому інтернет-магазині викликали у Вас виключно позитивні емоції та не завдавали ніяких незручностей. Однак, в окремих випадках, можуть відбуватися збої в процесі збору та доставки замовлення. Ми обіцяємо зробити все можливе для того, щоб вирішувати всі питання швидко та оперативно.


Якщо ви отримали неправильно зібране замовлення або бракований виріб надішліть e-mail із зазначенням розбіжності з описом та фото шлюбу на gardi1516@gmail.com і ми вам відповімо протягом 24 годин. Після підтвердження неправильно зібраного замовлення/шлюбу, ми вам обіцяємо: компенсувати вартість повернення надіслати скориговане замовлення/небракований виріб за наш рахунок


Для нас важливо, щоби кожен покупець залишився задоволеним! На жаль, і в наших товарах може бути заводський шлюб. Відсоток мінімальний, що практично унеможливлює попадання до Вас руки неякісного товару.

У вас залишились запитання?
Наш менеджер передзвонить вам та відповість на ваші запитання та допоможе з вибором меблів з ротангу..
Запитати менеджера
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Безкоштовна лінія
Київ та Київська область
050 516 68 02